inspirations

inspirace > barush #2 | pomerančové dýničky

12. října 2014 v 18:42 | barush
Ahojte. Blíží se nám halloween a já našla na internetu krásné a přitom jednoduché inspirace. Strašně mě zaujala jedna z nich, kterou sem teď dám. Tak snad se bude líbit.


No není to rozkošný? Hlavní roli nám tu bude hrát pomeranč. Odkrojíme první čtvrtinu z pomeranče a obě části pečlivě vydlabeme. Potom stačí vyřezat obličej dýničky podle nálady a můžeme do ní nasypat své oblíbené bonbóny. Líbí se vám dýničky? Sama si jednu plánuju udělat. Čaute

inspirace > barush #1 | podzimní outfity

5. října 2014 v 8:56 | barush

Dobjéj. Takže dneska mám za úkol napsat nějakou inspiraci. Z toho důvodu, že je poslední dobou takový teplejší podzimní počasí, semka přidávám nějakou inspiraci lehčích podzimních outfitů. Chci se vás zeptat, jaký z nich se vám líbí nejvíc a který styl na podzim preferujete? Papaa

inspiration | pauline #1

2. října 2014 v 18:42 | pauline
Ahoj. :) Musím říct že ta škola stojí fakt za prd, takovejch úkolů a písemek! Pfr, jak se to má člověk stihnout naučit? Je to smutný. :( Lidičky, ta angličtina mi opravdu nejde, jsem na angličtinu fakt blbá. :D A teď k článku, je to první článek v rubrice "inspirations". Půjde o to že vám doporučím co se mi líbí, co mi vyhovuje a tak.. Dneska to budou kalhoty s vysokým pasem.


Naprosto jsem si je zamilovala, jsou hezký a dají se nosit třemi způsoby, buď s croptopem, zastrčeným tričkem nebo jako normální džíny. Sama doma takovýhle džíny mám. :) jestli nevíte kde je sehnat, určitě se koukněte do Tally Weijl. Mají jich tam spousty a skvěle sedí! :) Já se nejvíc nosím se zastrčeným tričkem,ale občas si je vezmu jako normální džíny. :)

Líbí se vám džíny s vysokým pasem?
Máte doma nějaký?
Jak je nosíte nejčastěji?
 
 

Reklama